Bayi Ağı
Bayilik Başvurusu
Bizden Haberler
Aksesuar Çeşitleri
Renkler
Teknik Kataloglar
Fuarlar
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
 
 
 
 
Ana sayfa E-Mail Türkçe English

CANKARPEN Hakkında

Ürünler E-Katalog Basında Biz İletişimOPTIMAL SERİ


Geleceği bugünden gören yeni nesil seri CANKARPEN’den; daha fazla koruma daha fazla ekonomi, çok daha fazla direnç isteyenler için 5 odacıklı kasa profili, 6 odacıklı damlalıklı kanat profili güvenli estetik bir çözüm; geleceğin pencere profilleri; Yeni CANKARPEN Optimal Seri...

BÜYÜK HAYALLERDEN DOĞAN BÜYÜK, YENİ FİKİRLER
Bir çoğumuz için evimizde konforlu ve rahat bir yaşam sürmekten daha önemli ne olabilir? 72mm profil genişliği ve 3 mm profil et kalınlığı ile mükemmel izolasyon sağlayan CANKARPEN Optimal Seri 3 contalı sistemi ile de 1,2 - 1,3 w/m²k ısı geçirgenlik değerine ulaşmış ve CANKARPEN uzmanlığının bir ürünü olarak sunulmuştur.


PAKPEN KRAUS SERİ

Bireyler; yaşam alanlarının tarzına, rengine, içine koyacağı dekoratif ve işlevsel ayrıntılara kendi zevklerine göre karar vermek isterler. Bu, uzun vadeli bir yatırım olan pencereleri için de farklı değildir...

HER MEKANA MÜKEMMEL UYUM
Kraus Serisi, yaşam alanlarının estetik ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde CANKARPEN tarafından özel olarak geliştirildi.
İhtiyaç ve zevklerin değişebileceğini unutmayan CANKARPEN, Kraus Serisi'nin uyarlanabilen yapısı, detay çözümlere uygun yardımcı profil seçenekleri, zengin renk alternatifleri sayesinde tüketicilere zevk ve ihtiyaçlarına göre seçim yapma şansı verir. İster çift ister üç cam uygulanabilme seçeneği ve profil yapısı ile mükemmel ısı ve ses izolasyonu sağlar. Olumsuz hava koşulları, ses ve hava kirliliği Kraus'un olduğu mekanların dışında kalırken, içinde yaşayanlar 4 mevsim rahat eder.

 


PAKPENYALI SERİ

Düzenli yaşam alanlarında, estetik tasarımdan ödün vermeden sadeliği korumayı amaçlayan CANKARPEN Yalı Seri... Alışılmış CANKARPEN kalitesi ve güvencesiyle üretilen Yalı Seri'de yer alan geniş ve dar cam dolguları, hareketli orta kayıt kapağı ve Yalı Seri üretilen destek sacları da çok yönlü ve konforlu kullanımı sağlıyor.

BÜTÜNLÜĞÜ KORUYAN ÇİZGİLER.
Gerek ergonomik tasarımı gerekse kaliteden ödün vermeyen ekonomik seçenekleri ile Yalı Seri pek çok ortak yaşam alanı için vazgeçilmez olan bütünlük öğesini içinde barındırıyor. CANKARPEN Yalı Seri'nin başlıca özellikleri arasında, cam çıta montajını kolaylaştıran tek tırnaklı sistem, ısı ve ses yalıtımında devrim olarak kabul edilen çift conta sistemi ve su birikimini önleyecek şekilde tasarlanmış geometrik açılı su tahliye sistemleri yer alıyor. Detay çözümleri için geliştirilen Adaptör profili ve Kasa Birleştirme profilleri, tüm CANKARPEN serilerine uyumlu kapı ve pencere profilleri üretebilme imkanı veriyor.
OVAL SERİ

İç ve dış mekanlar arasında uyumu amaçlayarak, mimari eğilimlere tam yanıt verebilen CANKARPEN'den kullanım avantajlı bir ürün: CANKARPEN Oval Seri... Farklı bir bakış açısı, Avrupa'nın yüksek teknik standartları ve Türk estetik anlayışı bir arada.

DİNAMİZM YARATAN ANLAYIŞ...
CANKARPEN Oval Seri boşluğunda birikmeden tahliye olur. Seriye ismini veren özel oval hatları sayesinde kolayca temizlenir. Üstün CANKARPEN teknolojisiyle üretilen Oval Seri'ye çift contalı kasa, damlalıklı kanat birleşimi ve 3mm profil et kalınlığı ile sıcağa, soğuğa, kirli havaya ve gürültü kirliliğine karşı yalıtım özelliği kazandırılmıştır. Yüksek standartlarda üretim tekniği, CANKARPEN'in mimari beklentilerden hareketle, çok yönlü bakış açısının ürünlerine yansımasının bir örneğidir.

PİVOT PENCERELER
CANKARPEN PVC Kapı, Pencere, Panjur ve Kepenk Sistemleri'nden döner kanatlı pencereler; mükemmel teknik ve görselliği ile tüketicilere konforu sağlayan yeni bir pencere sistemi. Kullanım alanlarına göre geniş görüş alanı ile mimari projelere yeni bir alternatif...
 


PAKPEN
P 2000

Konfor, tasarruf, estetik, yüksek direnç; iyi mimari insanı içine almalı ve onun yaşamasına izin vermeli görüşünü benimseyen CANKARPEN'in P2000 Serisi ile geleceğe mirası. Mükemmel bir seçenek olan P2000 Serisi, ister yeni, ister eski olsun, tek bir dokunuşla binaların çehresini değiştiren dinginliğin, asaletin ve seçkinliğin de sembolüdür. Çevreyle uyumun öncelikli olarak hissedildiği 58mm P2000 Serisi, CANKARPEN'in mevsim koşullarına karşı yüksek dirençli ürünü olarak kendini göstermekte ve sıcak-soğuk geçirgenliğine karşı duyarlı yapısıyla bina içlerinde yaz-kış ideal ortamlarda ulaşılmasına önemli bir rol üstlenmektedir.

MEVSİMLER GELİR, MEVSİMLER GEÇER...
En iyiyi sunma adına zorlu dayanıklılık testlerinden geçen P2000 serisi, ön odacıklarıyla da kusursuz bir su tahliye sistemine sahiptir. Bakım istemez, keskin olmayan hatları sayesinde zahmetsizce temizlenir.Damlalık çıtası ile CANKARPEN'in ekonomiyi hedefleyen ürünlerinden olan P2000 Serisi'yle amacı;modern mimaride estetik ile yüksek kaliteyi bir arada isteyen, her kesimden kullanıcıyı konfor ve tasarruf ile buluşturmaktır.


PAKPENYENİ SÜRME SERİ

"Sorun varsa çözümü de vardır" deyişine güzel bir örnek; CANKARPEN Sürme Serileri...
Normal açılımlara olanak vermeyen mekanlar için üretilen Sürme Serileri, daha fazla hareket özgürlüğü isteyenler için eşsiz bir ürün.

SINIRLI MEKANLARDA CANKARPEN RAHATLIĞI
CANKARPEN kalitesini taşıyan ve sayısız kere test edilen ray sistemi, milyonlarca kere açılıp kapanmaya karşı üstün bir performansa sahiptir. Farklı modellerde üretilen Sürme Serileri'nin, ön odacıkları mükemmel su tahliyesi sağlar. Çift kanatlı, eşikli, tek raylı Sürme seri de olası rüzgarlardan kaynaklanan kontrolsüz kapanma sorunu ve buna bağlı olarak oluşan perde deformasyonlarının önü tamamıyla kesilmiştir. İsteğe bağlı, ahşap desenli folyo kaplama ile renklendirilen Sürme Seri ideal yapılara gerçeklik kazandırabilecek bir özelliğe sahiptir.
 

 
 

 

 
 

5904 SOKAK NO:11 KARABAĞLAR-İZMİR \ TÜRKİYE
TEL: +90 232 253 13 56 \ +90 232 237 33 33
+90 232 264 14 03 \ +90 232 237 66 66
FAKS: +90 232 253 46 51